• Home
  • AUDIO
  • Pilot zamienny Sony RMT-AA401U o…
 
 

Pilot zamienny Sony RMT-AA401U o innym wyglądzieTESTING Pilot zastępczy. NIE POTRZEBA KODÓW

59.0 zł (13.3 €)
szt.
Szybki zakup
 
NA MAGAZYNIE
Wysyłamy w ciągu 24 godzin 
Koszt doręczenia:
12 zł
Wysyłamy Pocztą Polską
 
Indeks handlowy: X3872#RMT-AA401U
 
 
 
Wyjaśnienie tego pilota zastępczego:

Zamiennikiem oryginalnego pilota Sony do tego urządzenia jest markowy pilot EMERX PReDATOR (po prawej), który ma inny wygląd (kolor, układ przycisków itp.), ale działa tak samo jak oryginalny pilot Sony. Pilot EMERX PREDATOR oferujemy jako tańszą alternatywę dla pilota oryginalnego lub dlatego, że ten oryginalny pilot nie jest już produkowany. Nie musisz w żaden sposób programować przesyłanego przez nas pilota. Zostanie skonfigurowany dokładnie dla Twojego urządzenia Sony, zachowując wszystkie funkcje.

Przed użyciem pilota włóż nowe baterie i naciśnij przycisk wyboru urządzenia (np. TV, VCR/DVD, SAT, AUX - w zależności od typu posiadanego urządzenia.). Pilot posiada również prostą instrukcję obsługi, która ilustruje cechy oryginalnego pilota Sony.

Usługa dostępna

Pilot umożliwia sterowanie maksymalnie 3 innymi urządzeniami. Oprócz tego pilota Sony umożliwia zaprogramowanie kolejnych 3 urządzeń dowolnej marki i modelu które mamy w ofercie.

Oznacza to, że możliwe jest sterowanie maksymalnie 4 urządzeniami (np. TV, DVD, SAT, kino domowe). W przypadku zainteresowania tą dodatkową usługą prosimy o wpisanie modeli innych urządzeń w nocie zamówienia.

Cena za zaprogramowanie 1 urządzenia wynosi: 8,86 PLN.

 
Napisz swoje pytanie
 

Uwaga: wypełniony tekst w formularzu zostanie opublikowany na tej stronie (za wyjątkiem e-mailu). Dlatego prosimy nie wpisywać w tekście swoich danych osobowych. Jeśli chcesz napisać do nas prywatną wiadomość, napisz do nas e-mail.


 
 
Szybki zakup
Informacje kontaktowe

Dane do wysyłki (należy wypełnić wszystkie pola)


  •   Wybierz Metodę Płatności
Vyberte prosím pobočku pošty, na které si chcete zboží vyzvednout.

Zamówione produkty
Ilość Imię Cena
Pilot zamienny Sony RMT-AA401U o innym wyglądzie 59.0 zł
Cena dostawy i płatności: 0.0 zł
Suma: 59.0 zł

Programowanie innych urządzeń

Zaprogramujemy kolejne urządzenie do zakupionego pilota PREDATOR. Programować możemy tylko te urządzenia, które mamy w ofercie. Zapytaj o inne urządzenia. Za pomocą jednego pilota można sterować dwoma urządzeniami, TV i SAT lub DVD i TV. Wpisz model innego urządzenia w nocie zamówienia.

 
Programowanie:
 

Napisz modele, które chcesz sterować: