• Home
  • SAT
  • Pilot zastępczy Sunsat S400HDi o…
 
 

Pilot zastępczy Sunsat S400HDi o innym wyglądzieTESTING Zamienny pilot Sunsat S400 HDi. NIE POTRZEBUJE KODY. Czytaj więcej ...

48.5 zł (10.9 €)
szt.
Szybki zakup
 
NA MAGAZYNIE
Wysyłamy w ciągu 24 godzin 
Koszt doręczenia:
12 zł
Wysyłamy Pocztą Polską
 
Indeks handlowy: X3872#S400HDi
 
 
 
Wyjaśnienie tego pilota zastępczego:

Zamiennikiem oryginalnego pilota Sunsat do tego urządzenia jest markowy pilot EMERX PReDATOR (po prawej), który ma inny wygląd (kolor, układ przycisków itp.), ale działa tak samo jak oryginalny pilot Sunsat. Pilot EMERX PREDATOR oferujemy jako tańszą alternatywę dla pilota oryginalnego lub dlatego, że ten oryginalny pilot nie jest już produkowany. Nie musisz w żaden sposób programować przesyłanego przez nas pilota. Zostanie skonfigurowany dokładnie dla Twojego urządzenia Sunsat, zachowując wszystkie funkcje.

Przed użyciem pilota włóż nowe baterie i naciśnij przycisk wyboru urządzenia (np. TV, VCR/DVD, SAT, AUX - w zależności od typu posiadanego urządzenia.). Pilot posiada również prostą instrukcję obsługi, która ilustruje cechy oryginalnego pilota Sunsat.

Usługa dostępna

Pilot umożliwia sterowanie maksymalnie 3 innymi urządzeniami. Oprócz tego pilota Sunsat umożliwia zaprogramowanie kolejnych 3 urządzeń dowolnej marki i modelu które mamy w ofercie.

Oznacza to, że możliwe jest sterowanie maksymalnie 4 urządzeniami (np. TV, DVD, SAT, kino domowe). W przypadku zainteresowania tą dodatkową usługą prosimy o wpisanie modeli innych urządzeń w nocie zamówienia.

Cena za zaprogramowanie 1 urządzenia wynosi: 8,86 PLN.

 

Replacement remote control for Sunsat S400HDi satellite receiver .: 2x AAA batteries (not included)

 
Napisz swoje pytanie
 

Uwaga: wypełniony tekst w formularzu zostanie opublikowany na tej stronie (za wyjątkiem e-mailu). Dlatego prosimy nie wpisywać w tekście swoich danych osobowych. Jeśli chcesz napisać do nas prywatną wiadomość, napisz do nas e-mail.


 
 
Szybki zakup
Informacje kontaktowe

Dane do wysyłki (należy wypełnić wszystkie pola)


  •   Wybierz Metodę Płatności
Vyberte prosím pobočku pošty, na které si chcete zboží vyzvednout.

Zamówione produkty
Ilość Imię Cena
Pilot zastępczy Sunsat S400HDi o innym wyglądzie 48.5 zł
Cena dostawy i płatności: 0.0 zł
Suma: 48.5 zł

Programowanie innych urządzeń

Zaprogramujemy kolejne urządzenie do zakupionego pilota PREDATOR. Programować możemy tylko te urządzenia, które mamy w ofercie. Zapytaj o inne urządzenia. Za pomocą jednego pilota można sterować dwoma urządzeniami, TV i SAT lub DVD i TV. Wpisz model innego urządzenia w nocie zamówienia.

 
Programowanie:
 

Napisz modele, które chcesz sterować: